Didim Belediyesi tarafından Dünya Barış Günü Şenlikleri kapsamında, Türkçe Rock müziğinin efsane grubu, Necati ve Saykolar sahne aldı. Altınkum Plajında düzenlenen konserde Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Belediye Başkan Yardımcıları, E. Öznur Gündoğdu, İbrahim Metin Başer, Zeynel Şener, Yusuf Deveci, Didim Belediyesi Meclis üyeleri ve binlerce vatandaş şarkılara eşlik etti. Performansı ve enerjisi ile vatandaşları coşturan Necati ve Saykolar konseri muhteşem anlara sahne oldu. Konserin ardından Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Necati ve Saykolar grubunu tebrik ederek grubu temsilen Necati Karadayı’ya çiçek takdim etti.

konser (10)

Dağlık alana düşen paraşütçü ambulans helikopterle hastaneye sevk edildi Dağlık alana düşen paraşütçü ambulans helikopterle hastaneye sevk edildi

BAŞKAN ATABAY, DÜNYA BARIŞ GÜNÜNÜ KUTLADI

Dünya Barış Günü Şenlikleri kapsamında düzenlenen konserde konuşma yapan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Yaşadığı dönem içerisinde kendisi ile beraber Dünyada özellikle Avrupa’da liderlik yapan bütün liderlerin tüm dünyayı ve Avrupa’yı kana buladığı bir dönemde gerçekten barışın ne olduğunu anlatan bir liderdir Mustafa Kemal Atatürk.  Yurtta Sulh Cihanda Sulh ilkesi ile bizi barış içinde yaşatan Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü çok seviyor ve tüm dünyanın örnek almasını istiyoruz. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyor, 1 Eylül Dünya Barış gününüzü içtenlikle kutluyorum” ifadelerini kullandı.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

konser (9)

konser (1)

1-33

Editör: Ergun Korkmaz