Geçtiğimiz aylarda ilçe başkanlığına atanan Sabahattin Akkuş, basınla bir araya gelerek, 21 Ekim Dünya Gazeteciler gününü kutladı.

Atatürk Bulvarı üzerinde bir kafede düzenlenen etkinliğe AK PARTİ Didim İlçe Başkanı Sabahattin Akkuş, ilçe yöneticileri Vedat Yamaç, Osman Engil, Salih Turgut ve yerel basın mensupları katıldı.

İlk olarak 21 Ekim Dünya Gazeteciler gününü kutlayan AK PARTİ ’li Akkuş, yeni yönetimin de yerel basınla bir arada çalışacaklarını ifade ederek, etkinliğin tanışma amaçlı gerçekleştiğini belirtti.

akp (3)-1

UYUŞTURUCU BARONLARININ BİR NUMARALI ADRESİ TÜRKİYE OLDUKÇA, BU SORUN BÜYÜYECEKTİR! UYUŞTURUCU BARONLARININ BİR NUMARALI ADRESİ TÜRKİYE OLDUKÇA, BU SORUN BÜYÜYECEKTİR!

AK PARTİ ’li Akkuş,  seçim sürecinde iyi çalıştıklarını ve bu süreci en iyi şekilde atlatacaklarını belirterek, basınla iyi ilişkiler kurarak koordineli olarak çalışacaklarını da ifade etti. Akkuş, Didim’de yapılan yatırımlar ve devam eden yatırımlarla ilgili de çalışmalarını takip ettiklerini belirterek, 31 Mart 2024 yerel seçimlerini kazanacaklarını ve Didim’i kalkındıracaklarını da ifade etti.

HABER: ERGUN KORKMAZ

Editör: Ergun Korkmaz