Didim Belediyesi’nin 2022 yılında hizmete açtığı Didim Amfi Tiyatro içerisinde bulunan restoran alanı 23 Mayıs’ta ihaleye çıkacak.

Geçtiğimiz yıl Didim Belediyesi tarafından hizmete açılan Amfi Tiyatro içerisinde bulunan ve 581 metrekare olan restoran alanı 2 yıllık kiralanması için ihaleye çıkıyor.

Alman Tur Ope­ra­tö­rü All­to­ur’a Bağlı Acen­te­ler Didim’de Alman Tur Ope­ra­tö­rü All­to­ur’a Bağlı Acen­te­ler Didim’de

Restaurant, cafe, Fast Food, Balık Restaurant vb. şekildeki yeme içme amaçlı olarak ihaleye çıkacak olan restoran alanının İlk yıl muhammen kira bedelinin 315 bin TL olduğu restoran alanının geçici teminat bedeli 2 yıllık muhammen bedel üzerinde %3 olmak üzere 18 bin 900 ve Şartname bedeli bin TL’dir. İhale Şartname ve ekleri Didim Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

Amfi Tiyatro içerisinde bulunan restoran alanı 23 Mayıs 2023 Salı Günü, saat 14.30’da Didim Belediye hizmet binasında gerçekleşecek olan ihale, encümen toplantısının yapılacağı salon içerisinde Belediye Encümeni huzurunda düzenlenecek.

Editör: Ergun Korkmaz