AYESOB Başkanı Muhammet Ali Künkcü’nün açılış konuşmasıyla başlayan Genel Sekreterler Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’nde Aydın’daki 82 odanın genel sekreterlerine birlik faaliyetleri hakkında bilgi verilirken, AYESOB Mali Müşaviri Selim Akbayrak tarafından da vergi mevzuatları ve AYESOB tarafından hayata geçirilecek olan Atigrup Tek Düzen Muhasebe Programı hakkında bilgiler paylaşıldı.

AYESOB Başkanı Muhammet Ali Künkcü, “AYESOB Genel Sekreterler istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Katılımları ile bizleri mutlu eden kıymetli odalarımızın genel sekreterlerine teşekkür ediyorum. Seçimler öncesinde bahsettiğimiz ve kendileri için kurduğumuz yardım sandığımız hakkında bilgi verdik. Toplantımızda odalarımızın sorunlarını en yakından bilen ve gören Genel Sekreterlerimizi dinleme fırsatımız da oldu. Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.

ayesob (4)

Toplantının sonunda Genel Sekreterler Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’ne katılan genel sekreterlere Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı Muhammet Ali Künkcü tarafından katılım belgesi verildi.

kazada 5 kişi yaralandı kazada 5 kişi yaralandı

HABER: ELİF DİKBAŞ 

ayesob (1)

Editör: Ergun Korkmaz