Türkiye Voleybol Kadınlar 2. Liginde mücadele eden Didimspor Kadın Voleybol takımı, Play-Off Maçında 16 Şubat Cuma Günü (Bugün) Eskişehir'de Saat 18:30'da Besni Gençlik Spor Kulübü ile mücadele  edecek.

Maç Öncesi DidimSpor tarafından Yapılan Açıklamada:

Aydın’daki barajlar suya hasret Aydın’daki barajlar suya hasret

Sezona başlarken play-off’a kalmak olmazsa olmazımız değildi, lakin ilerleyen süreçte takımımız ilk kez katıldığı TVF kadınlar 2. Liginde grubu başarı ile bitirip Eskişehir’de oynanacak 1.lige yükselme play-off maçları oynamaya hak kazandı. 

Bugüne kadar ne yazık ki yerel belediyemizden hiçbir şekilde ne manevi ne de maddi destek alamadık .  Bizler spora gönül vermiş bireyler olarak kendi yöneticilerimizin üstün gayretleri ile yaşadığımız kenti Didim’i en iyi şekilde temsil etmeye geldik .

Bu süreçte yanımızda olan herkese ve desteklerini esirgemeyen taraftarlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Ülkemizin  kadın voleybol takımları ve mili takımımız son yıllarda gösterdiği üstün başarılar ile dünyada voleybola yön veren ülke konumuna gelmiştir. 

Kadına şiddetin çoğaldığı bu zor zamanlarda kadın sporunun desteklenmesi bir sosyal sorumluluk projesidir.

Bizlerde umut ediyoruz ki yeni sezonda Didimspor, Didimdeki kızlarımız da yerel yönetimimizinde destekleri ile çok daha güzel başarılara imza atacaklardır ifadelerini kullandı.

Haber : Ergun KORKMAZ