Evet Didim’de siyaset son hızıyla ilerlerken, birileri Didim de iktidarının sonuna gelindiği anladı, son bir hamle ile neler yapabilirim diye çabalamaya devam ediyor. 
10 yıldan beri kibir abidesi ATABAY’dan bahsettiğimi anlamışsınızdır. 

Didim Belediyesinde son meclis toplantılarında, Atabay için ya bir yerler satılıyor, ya da borçlandırma yetkisi alınıyor. 
Devletimiz Didim’de bir yerleri satarken kızıyoruz, Atabay satarken bakıyoruz. 
Gazetemizi takip edin, iki ilan dan birinde, Didim Belediyesinin satış ilanı var. 

Atabay şu anda, Ankara’da,
İl Başkanı Hikmet Saatçi, Özlem Çerçioğlu ve Bupar Araştırma Şirketi sahibi Erdal AKALTUN ile Genel Merkezde kapı kapı gezmeye başlamış.

Bupar Araştırma Şirketi sahibi Erdal AKALTUN aylar önce, TELE1’de program yapımcısı ve gazetecilerle Didim’i gezdi, dolaştı, araştırdı, araştırdı, Atabay’ı nasıl allarım pullarım diye inceledi ama, yine de anketler de Atabay dip yaptı. 

Özlem Çerçioğlu ve Hikmet Saatçı’ye gelince, Didim’de 18 Belediye Başkan Aday Adayı varken, niye sadece Atabay ile Ankara’da gezdiğini bilen var mı?
Özlem Çerçioğlu ve Hikmet Saatçı’nin, ısrarla Atabay’a niye destek verdiğini sebebini belli de, buraya yazılmıyor?

Didim’in seçmeni, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve ekibi gibi, değişimden yanadır.
Atabay ise karşı görüşteydi. 
Kılıçdaroğlu seçimi kaybetmeseydi, çoktan  Atabay’ın adaylığı açıklanmıştı. 
Didim seçmeni, delege ve ilçe yönetiminin seçiminde de açık ara ile değişimi gerçekleştirmeyi başardı. Atabay’a gelince sizlere takıldık.
Anket çalışmalarına inanmıyorsanız, yakın zamanda yapılan delege ve ilçe seçimleri sonuçlarına bakın, Atabay’ı Didimli CHP’liler ne kadar istediğini görürsünüz. 

Didim CHP’si, önce delege seçiminde, sonradan da İlçe Başkanlığı seçiminde değişim dedi ve gereğini yaptı. 
Delege ve İlçe seçimlerinde Atabay’ın Belediye imkanlarını sonuna kadar kullandığı ve desteklediği kişilerin kaybettiğini de bilmeyen yoktur. Dolayısı ile Atabay’da kaybetti.

Deniz Atabay, Cumhurbaşkanlığı seçiminde "Benim seçimim değil ki, niye çalışayım" dediği için, CHP seçmeni Atabay'ı sevmiyor. 

Didim seçmeni tekrar tekrar Atabay’ı istemediğini seçimlerde gösterdi. 
CHP Genel Merkezi, Didim’i sorunlu bir yer olarak gördüğünü biliyoruz ama, sorun biz de değil, kendiniz de arayın.

Bir milletvekilinin dayatması ile Didim’de bir dönem hata yaptığınızı anladık da. İkinci kez hata yapmanın sebebini bizlere anlatabilir misiniz?
Didim seçmeni, sizlerin sorun yarattığı işi temizlemeye çalışıyor, sizler hala bir karar verip sorunu ortadan kaldıramadınız.
Didim’de sorunlu olan biz değiliz, sizlersiniz? 

CHP Genel Merkezinden ricamız, Didim’in seçmenine saygı gösterin ve Belediye Başkan aday adayları için sandık koyun (Bu arada da kurultayda vermiş olduğunuz sözü de tutmuş olursunuz) sizlere bir kez daha Atabay’ı istemediğimizi kanıtlayalım.

Nazilli gitti, 
Germencik gitti,
Efeler gitti, 
Sıra Didim’e mi geldi?
Bu basiretsiz siyasetinizle Aydın Büyükşehir de gidebilir.

ADALET ve HUKUK’u birileri yok etti. HAK’ı da sizler yok etmeyin. 
Didim’e HAK eden birini başkan olsun diye, CHP’sinin seçmeni, Didim’de Atabay’a rağmen, delege ve İlçe seçiminde esarete karşılık, cesaretini gösterdi. 
Atabay’a rağmen, bir cesaret de sizlerden bekliyoruz. 
Didim’in sizlerden tek isteği budur. 
Çok görmeyin lütfen...

Saygılarımla...