Güvercinlik Mahallesi’nde Bodrum Belediyesi tarafından “Sosyal Etkinlik Merkezi Projesi” vatandaşlar ile buluştu.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayri Karagöl, meclis üyeleri, bölge muhtarları, ilgili birim müdürleri, emekçi kadınlar ve vatandaşların katılımı ile Güvercinlik Mahallesi Sosyal Etkinlik Merkezi’nin açılış töreni gerçekleşti.

Güvercinlik Mahalle Muhtarı Günay Şafak açılışta gerçekleştirdiği konuşmada, mahallelerine böyle bir merkez kazandıran Bodrum Belediye Başkanı Aras ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

DENİZ AKTAŞ: AÇIK AÇIK SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUYORUM DENİZ AKTAŞ: AÇIK AÇIK SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUYORUM

Belediye ile güzel bir iş birliklerinin olduğuna ve çeşitli kursları birlikte planladıklarına değinen Halk Eğitim Müdürü Karagöl, Güvercinlik Mahallesi’nde ki yoğun kurs taleplerini karşılamak için açılışı gerçekleşen merkezde vatandaşların tüm taleplerini karşılamak için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, belediyeye çalışmaları dolayısıyla teşekkür etti.

Bu kurs merkezi ile bölgenin bir ihtiyacına daha cevap verdiklerini belirtirken Mumcular’da da en kısa zamanda böyle bir merkez açacaklarının müjdesini veren Başkan Aras, “2019 yılından bugüne kadar 45 bini aşkın insanımız çok farklı dallarda kurslar gördüler. Halk Eğitim Merkezimizle iş birliği içinde açılan kurslarda kursiyerlerimiz meslek öğrenirken yapılan ürünlerin satışına da belediye olarak biz destek olacağız.” dedi.