Basın toplantısında konuşan Yelpaze kendisini tanıtarak “1975 Denizli doğumluyum, ilk, orta ve lise eğitimimi Denizli’de tamamladıktan sonra 1995 yılında Trabzon Polis meslek yüksekokulundan mezun oldum.  Farklı illerde memuriyet yaptıktan sonra 2011 yılında Didim’e tayin oldum ve 2021 yılında emekli oldum.” dedi.

Atamasının Pazartesi günü resmileştiğini kaydeden Yelpaze yerel seçim hazırlıklarına başladıklarını kaydederek “ 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in tensipleri ile İyi Parti Didim İlçe başkanlığı görevine atanmam uygun görülmüştür. Bu vesile ile öncelikle Aydın İl Başkanımız Sayın Ahmet Ertürk' e, Aydın Milletvekilimiz Sayın Ömer Karakaş' a ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'e beni bu değerli göreve layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Ülkemizin içinde bulunduğu bu seçim ortamında öncelikle güvenli bir ortamda seçimlerin yapılarak milletimizin sağlıklı bir seçim dönemi geçirmesini diliyorum. Didim ilçemizde de Tüm İyi Parti üyelerimiz ile birlikte Belediye Başkan Adayımız Sayın Atilla Avlayıcı’nın seçim kampanyasında başarısı için var gücümüzle çalışacağız. Bildiğiniz gibi bu seçimlerde herhangi bir ittifak içerisinde yer almayarak iyi parti kadroları olarak kendi adaylarımız ile seçimlere giriyoruz. Seçim çalışmalarımız sonunda başarılı olacağımıza olan inancım tamdır. Bu vesile ile katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Didim’i iyi belediyecilikle tanıştıracağız. Didim iyi olacak diyoruz.” dedi.

iyi parti (12)

400 İSTİFA DEĞİL 120 İSTİFA GERÇEKLEŞTİ

İyi Parti Didim Belediye Başkan adayı Atilla Avlayıcı’da, yeni ilçe başkanı Yelpaze’yi tebrik ederek, süreç içerisinde yeni yönetimi hazırlayacaklarını ve ardından sahada olacaklarını söyledi.

Didim İyi Parti’deki istifalarla ilgili değerlendirmeyi İyi Parti Didim Belediye Başkan adayı Atilla Avlayıcı cevap vererek “ Ben adaylığımla ilgili önümüzdeki günlerde geniş kapsamlı bir tanıtım toplantısı düzenleyeceğim.  Bugün İlçe başkanımız görevine başladı. Partimiz yeni yönetim oluşturacak. Bahsedildiği gibi 400 istifa değil 120 istifa gerçekleşti. Yeni üye kayıtlarımızda var. Bu süreci geride bıraktık ve önümüze bakacağız.” dedi. Konuşmaların ardından partiye yeni üye bazı isimlere rozet takıldı.

DİDİM’DE TİCARİ ARAÇ DENETİMİ DİDİM’DE TİCARİ ARAÇ DENETİMİ

HABER: ELİF DİKBAŞ 

iyi parti (3)-1

Editör: Ergun Korkmaz