Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ gerçekleşen basın toplantısında, “Kemal Bey çok net bir şekilde, sığınmacıların vatanlarına dönmesi gerektiğini ve bu politikayı izleyeceğini söyledi. Bu politikanın detaylarını konuştuk. Ve Zafer Partisi’nin önermiş olduğu bir sene içerisinde uluslararası hukuka uygun, insan haklarını gözeten, dönen Suriyelilerin, Suriye’de güvenliğini sağlayacak ama Türk Ekonomisinin üzerinde ki büyük yükü de kaldıracak, sokaklarımızı tekrar güvenli hale getirecek, uyuşturucu çetelerini sokaklarımızdan, okulların önünden çözecek bir model üzerinde kendisi ile fikir birliğine vardık. Ve bundan dolayı da Sayın Kılıçdaroğlu’nu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ikinci turda destekleme kararı verdik, hayırlı olsun.” dedi.

TÜRK DÜNYASI DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ AYDIN İL BAŞKANLIĞI'NIN 15 TEMMUZ MESAJI TÜRK DÜNYASI DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ AYDIN İL BAŞKANLIĞI'NIN 15 TEMMUZ MESAJI

SEÇMENLERE ÇAĞRIM ŞU!

Seçmenlere seslenen Özdağ, “Değerli yurttaşlar, eğer annelerinizden babalarınızdan aldığınız Türkiye’yi çocuklarınıza devretmek istiyorsanız; Türkiye’nin Türkiye olarak kalmasını istiyorsanız; göçmenistan olmasını istemiyorsanız, kızınız sokağa çıktığı zaman endişelenmek istemiyorsanız; akam saat, 21.30’da oğlunuzu köşede ki bakkala yollarken güven içerisinde yollamak istiyorsanız; 28 Mayıs’ta yapılacak seçimde 13 milyon sığınmacıyı vatanına yollayacak politikaya ve politikacılara destek verin. Ve Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verin. Ülkemizin göçmenistan olmamasının tek yoludur.” dedi.

HABER: HABER MERKEZİ 

Editör: Ergun Korkmaz