Maçla ilgili açıklama yapan Teknik Sorumlu Eray Günaydın, açıklamasında "Çok net pozisyonları değerlendirmedikleri ve direkten dönen toplar sonrası 2 puan kaçırdığımıza üzülelim mi? Zorlu deplasmandan 1 puan aldığımıza sevinelim mi? Dediğimiz bir maç oldu. Maçın 2.yarısında inanılmaz bir tempo oldu. İzleyenlerin maçın bitmesini istemediği bir maçı tamamladık. Oynadığımız oyundan, mücadeleden ,istekten ve üretkenlikten memnunum.

OYUNCULARIMA GÜVENİYORUM

Oyuncularıma güveniyorum, kapasitelerinin farkına vardıkları anda bu takım  bambaşka bir konumda olacak, her birine inanıyorum güveniyorum.

Yeni yükseldiğimiz lige biraz yabancılık çekiyoruz diyelim, alışma süreci yaşıyoruz diyelim. 2 zorlu deplasman olan Aydın Spor ve Kuşadası 1922 maçlarında onlarca gol pozisyonuna girdik ama sadece 1'ni gole çevirdik ve 1 puan alabildik, bu gol kaçırma kırılganlığımız elbet dönecek.

FİKSTÜR AVANTAJIMIZI LEHİMİZE ÇEVİRMEK İSTİYORUZ

2 maç oynadık ikisi de deplasmandaydı. Zor deplasmanları geride bıraktık. Erteleme maçı ile birlikte oynayacağımız 6 maçın 5'ini evimizde oynayacağız. Bunu değerlendirecek kadro kalitemiz mevcut .seri galibiyetlerle son haftaya kadar Play-off yarışının içinde olacağız.

EKK ve ESO BAŞKANI ERUL FAİZ GÜNCELLEMESİNİ YORUMLADI EKK ve ESO BAŞKANI ERUL FAİZ GÜNCELLEMESİNİ YORUMLADI

HER MAÇ ÖNEMLİ

Her maç önemli ama şuan en önemli maçımız pazar günü saat: 14:00'da evimizde oynayacağımız Davutlar Spor maçımız. Rakibimize saygı duyuyoruz geçen sene Bal Ligi'nde mücadele ettiler ve Bal liginden tecrübeli iyi ve güçlü kadroları var. Mücadele gücü yüksek güzel bir 90 dakika olacak.

TARAFTARA ÇAĞRI

Altınkum Spor Süper Amatör Lig'de ilk iç saha maçına çıkacak. Bizim için bu önemli maçta  Pazar Günü Saat 14:00'de tüm taraftarlarımızı ve Didimli futbolseverleri Didim'in çocuklarından oluşan takımımıza desteğe bekliyoruz. Onlardan alacağımız güç ve onların varlığı takımımıza güç olacak. Bize inansınlar ve desteklesinler bu takım başarılı olacak." ifadelerini kullandı.

HABER: ERGUN KORKMAZ