20 Ocak 2022 tarihinde yapılan Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel Kurul Kongre Seçimleri neticesinde oda başkanlığına seçilen Savaş Cengiz’in oda başkanlığından istifa etmesi sonrası oda yönetim kurulu toplantısında alınan karar doğrultusunda Barış Şam, oybirliğiyle oda başkanlığına seçilmişti. Didim Şoförler Odası’nın yeni başkanı Barış Şam, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’na ziyarette bulundu. Ziyarete Didim Şoförler Odası Genel Sekreteri Ediz Verdioğlu, odanın eski personellerinden Bilal Koç ve ilçe esnaflarından Mahmut Taylı da katıldı.

dşo (2)-1

Ziyarette Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Barış Şam’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, federasyon olarak her zaman odaların yanlarında olduklarını belirterek, Didim Şoförler Odası’nın da kendileri için ayrı bir öneme sahip olduğunu vurguladı. Ziyaretten dolayı memnuniyetini ileten Apaydın, yakın zamanda Didim’e gelerek oda başkanı Barış Şam’ı ziyaret edeceğini ifade etti.

Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Barış Şam ise “Ankara’da Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’na yaptığımız ziyarette ulaşım sektöründeki üyelerimizin yaşadığı sorunları TŞOF Başkanımız Fevzi Apaydın’a anlattık. Ayrıca 1 Ocak 2024 tarihi itibariyle hayata geçecek olan karekodlu yeni Plaka Yönetim Sistemi ile ilgili görüşmelerde bulunduk. Sıcak karşılamaları ve misafirperverlikleri için Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanımız Fevzi Apaydın’a çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Didim’de ölü caretta bulundu Didim’de ölü caretta bulundu

HABER: ELİF DİKBAŞ 

dşo (1)-8

Editör: Ergun Korkmaz