Didim’de 1 Eylül Dünya Barış Günü birbirinden güzel etkinliklerle kutlandı. Didim Belediyesi’nin organize ettiği etkinlikler kapsamında, “Tiyatro’yla Barış” sloganı ile tiyatro oyunu gerçekleştirildi.

Didim Belediyesi tarafından yaptırılan, Didim’in sanat ve kültür merkezi Didim Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilen tiyatro oyununa Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Belediye Başkan Yardımcıları E. Öznur Gündoğdu, İbrahim Metin Başer, Belediye Meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Program kapsamında usta oyuncu Oya Başar ve Ebru Kural’ın oynağı, iki kişilik tiyatro oyunu “Plastik Aşklar” Didimliler için sahnelendi. Günümüzün plastikleşen ilişkilerinin komik ve eğlenceli bir şekilde anlatıldığı oyun, vatandaşlar tarafından büyük beğeni ile karşılandı.

Oyunun sonundan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay sanatçılara çiçek takdim etti.

plastik aşklar (4)

Etkinlikte konuşma yapan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Mükemmel bir tiyatro oyunu izledik. Başta usta oyuncularımız Oya Başar ve Ebru Kural olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

Dağlık alana düşen paraşütçü ambulans helikopterle hastaneye sevk edildi Dağlık alana düşen paraşütçü ambulans helikopterle hastaneye sevk edildi

plastik aşklar (1)

plastik aşklar (5)

Editör: Ergun Korkmaz