Didim Ticaret Odası’nı, DİTUR Başkan Melih Koyuncu, Yönetim Kurulu Üyeleri; Mustafa Yüksel, Burak Mutlu, Murat Kabala, Semih Erdem, Şerife Akar ve Hasan Burak Kale ziyaret etti.

Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş, Yönetim Kurulu Üyesi Meral Bademcigil, Meclis Üyeleri Deniz Aktaş ve Evren Kamacı ile Turizm Meslek Komitesi Üyesi Barış Alptekin, DİTUR Yönetimini misafir etti.

Önceki dönem iş birliği ile gerçekleştirilen çalışmalar için Didim Ticaret Odası’na teşekkür etden Dernek Başkanı Koyuncu, yönetim kurulu üyelerini tanıştırdı.

Erbaş, Başkan Melih Koyuncu ve yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini ileterek, nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Önceki yönetim ile iş birliğinde çalıştıklarını ve bu iş birliğini devam ettirmekten memnuniyet duyacaklarının belirten Erbaş, kurum ve kişi fark etmeden her kesim ile Didim için iş birliği yapmaya hazır olduklarını ifade etti. Erbaş, “Ticaret Odası nerede olması gerekiyorsa, üstüne düşen, yapması gereken ne varsa yapacaktır.” dedi.

Ziyarette ekonomi ve 2023 turizm sezonundan konuşuldu. Sehir dışında olmasından dolayı ziyarete katılamayan Başkan Yardımcısı Hikmet Atilla adına Erbaş, selamlarını iletti.

Kipaş Kağıt Fabrikası'ndaki yangın 16 saattir devam ediyor Kipaş Kağıt Fabrikası'ndaki yangın 16 saattir devam ediyor

HABER:ALİ KURNAZ 

Editör: Ergun Korkmaz