ADÜ Didim MYO Müdürü Dr. Nimet Çavuş Didim’de basın mensuplarını ağırladı. Ziyarete yerel basın mensupları katılırken, MYO’da görevli öğretim üyeleri de ziyarette hazır bulundu.

 Ziyarette Didim’deki basın mensuplarının ağırlamaktan mutlu olduğunu kaydeden Okul Müdürü Çavuş, Didim Ticaret Odası ile birlikte 15-16 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan seminerle ilgili bilgiler verdi. Seminerin Didim’in tanıtımı ve gelişimine de katkı sunacağını belirten Çavuş, seminerde konuşulan konuların bilimsel olarak yayınlanacağını da dile getirdi.Çavuş, göreve başladıktan sonra Didim Belediyesinin katkılarıyla okulu bahçe temizliği, parke döşeme ve diğer üst bakımları konusunda destek gördüklerini ifade ederek, okulun genel anlamda bakımı içinde çalıştıklarını kaydetti.

myo (2)-9

ADÜ Didim MYO’da 3 bölümde eğitim-öğretim verildiğini kaydeden Çavuş, Emlak yönetimi ve Turist rehberliği bölümlerinin açılması konusunda da adımlar attıklarını ifade etti.

Didim’de 23 düzensiz göçmen yakalandı Didim’de 23 düzensiz göçmen yakalandı

Okulun mevcut durumu konusunda belirsizlik ortamı olduğunu ve yerin Milli Eğitim Bakanlığında olduğunu belirten Çavuş, TOKİ’nin bu alana geçtiğine yönelik bilgilerinde geldiğini ifade etti.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

myo (1)-3

myo (6)-2

Editör: Ergun Korkmaz