Apaydın’ı Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Savaş Cengiz, Başkan Vekili Barış Şam, Yönetim Kurulu üyeleri Özer Çınar, Ekrem Pektaş, Nuri Arslan ve Hasan Emen ağırladı. Apaydın’a Samsun Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim Kurulu üyesi Selahattin Değirmenci de eşlik etti. Ziyarette taşımacı ve şoför esnafının yaşadığı sorunlar hakkında TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın’a bilgi veren Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Savaş Cengiz, “Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanımız Sayın Fevzi Apaydın’a nazik ziyareti nedeniyle teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

dşo (1)

TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın da Başkan Cengiz’e misafirperverliği için teşekkür ederek, federasyon olarak tüm esnafın yanında olduklarını, şoför esnafının durumu ile yakından ilgilenerek yaşadıkları sorunları ilgili yerlere iletip çözüm bulma noktasında çalışmalarının süreceğini belirtti. Yeni yılla birlikte Türkiye’de yeni bir sürece girilerek plakalarda kare kod uygulamasına geçileceğini hatırlatan Apaydın, “Kare kodlu plaka uygulaması hakkında ilgili bakanlıklarla görüşmelerimizi, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu değişim sürecinde plaka basımı yapan odalarımızı da mağdur etmemek için federasyon olarak elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

Bafa Gölü’ne düşen uçağı kurtarma çalışmalarına Jandarma destek veriyor Bafa Gölü’ne düşen uçağı kurtarma çalışmalarına Jandarma destek veriyor

HABER: ELİF DİKBAŞ 

dşo (3)

Editör: Ergun Korkmaz