Amerika 11 Eylül saldırılarından sonra Afganistan, Irak, Libya, Suriye işgalinin gerekçesi oldu

Bu işgallerin asil sebebinin İsrail için olduğunu söylesem belki inandırıcı gelmeyebilir.

Tabii bu gelişmelerle birlikte İran’ı işgal etmek yada etkisiz hale getirmek bunun bir parçası

Bugün Saddam, Kaddafi, eli kolu koparılmış Esat yerinde olsaydi İsrail bu kadar pervasizca bir bölgeyi yok etmeyi göze alabilirmiydi.

Bence Hamasın bu eylemi yapmasına izin verdiler Dünya kamuoyunda kendilerini haklı çıkardılar, şimdi Gazzeyi haritatan silmeye başladılar.

Dikkat edin binaları zeminden vurup çökmesini sağliyorlar Gazze’lilere zaman varken mısıra kaçın diyorlar çünkü kaçanlar geri gelemeyecek gelselerde bir evleri olmayacağı için gelmeyecek mülteci olacaklar.

İsrail bu soykırımı yaparken dünya ve islam alemi seyredecek Gazzede yasayan 650bin Filistinli yurtlarinı terk etmek zorunda kalacak bir daha dönüşlerine izin verilmeyecek.

Batı Şeriada yaşayan Filistinliler Dünya ile bağlari kopuk yaşarlar.

Kısaca Amerikada yaşanan ikiz kulelere saldirilar, Hamas’ın israile yaptığı saldırılar bir alt yapı oluşturma eylemleridir.

Yani kısaca izin verilmiş eylemlerdir.

İslam dünyasinda Amerikanin kucağına oturmayan bir lider kalmadiğina göre Bop(büyük ortadoğu projesi) yani israilin güvenliği ve istediği gibi hareket etme sahasi ve zemini hazırlanmış oldu

(selam olsun bop başkan ve yardımcılarına)İsrail ortadoğuda istediğini döver istediğini okşar kimse ses çikaramaz.

Çikacak cart curt seslerde ses olmaktan öteye gitmez bilesiniz iç kamuoyuna mesaj içindir dikkate almayınız.

Şavaş 1-2 ay sürebilir yani temizlik, sıra akdenizin gazını ve petrollerini çikarmaya gelir akdenize sınırı olmayan Filistinliler hak talep edemezler.

Kisaca bir eylem yapacaksan onu haklı çikarmak için 300-500 insanini feda ediyorsun sonra istediklerini hayata geçiriyorsun. Hitler’in parlementoyu yakip Almanya’ya el koyması ülkemizdeki örneğide var

12 Eylül 15 Temmuz gibi

Artık bu işler böyle yapılıyor.

Filistine giderek - FKÖ saflarında İsrail’e karşi savaşan Deniz Gezmiş ve arkadaslarına selam olsun.

Sizden sonra Atatük’ün bağimsizlik ruhu ve emperyalizme karşı mazlum ulusların yanında duran adam bulamadık bu topraklarda laf ebeliğinde üstümüzde yok, cennette veya cehennemde yanınıza gelmeye yüzümüzde yok kısaca ölsekte gidecek yerimiz yok.

Bırak Türkiye’yi bize emanet ettiğiniz CHP yi bile koruyamadık.

Benim gibi yatacak yeri olmayanlar mezarlarınıza tüküreceğim, ben gidersem sizden önce fatiha matiha istemem tükürün gitsin.