Yetkili sendikayla sözleşme imzalanması için Başkan Atabay’a yetki verildi 

Didim Belediye Meclisi 5393 sayılı Belediye Kanunu'nun 20. maddesi gereğince 1 Aralık Çarşamba günü Belediye Başkanlığı Meclis Toplantı Salonunda 4 gündem maddesi dahilinde toplandı. Gündeme ek olarak “Akbük Mahallesi 4804 Ada 1 Parsel ve 4221 Ada 1 Parsel Plan Değişikliği Teklifi” oy birliğiyle kabul edildi. 

01 Aralık 2021 Çarşamba 14:57
Yetkili sendikayla sözleşme imzalanması için Başkan Atabay’a yetki verildi 

Meclis toplantısına AKP’li Erdinç Ülker, Cemal Engil, Şakir Saruhan, CHP’li Celalettin Erol, Tahsin Kurt, Ahmet Yılmaz ve Ceren Turan mazeretli olarak katılmadı.  

Gündem maddelerinde oy birliği sağlandı 

Gündemin ilk maddesi olan, 657 sayılı kanuna tabii olan belediye çalışanlarının sosyal denge tazminatıyla ilgili yetkili sendikayla sözleşme imzalanması için  “Belediye Başkanına yetki verilmesi” konulu yazısı görüşülerek, oy birliğiyle kabul edildi. 

Gündemin ikinci maddesi olan “2022 yılı için Sözleşmeli Personel Ücretinin belirlenmesi” konulu yazısı görüşülerek, oy birliğiyle plan ve bütçe komisyonuna sevk edildi. 

Gündemin üçüncü maddesi olan “2022 Geçici İşçi Vizesi” konulu yazısı görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Gündemin dördüncü maddesi olan “2 adet Trafo yeri plan değişikliği” konulu yazısı görüşülerek, oy birliğiyle imar komisyonuna sevk edildi. 

Gündem maddelerine ek olarak eklenen  beşinci gündem maddesi ise “Akbük Mahallesi 4804 Ada 1 parsel ve 4221 Ada 1 Parsel Plan Değişikliği Teklifi” konulu yazısı görüşülerek oy birliğiyle imar komisyonuna sevk edildi.
 Komisyona sevk edilen gündem maddeleri görüşülmek üzere Belediye Meclisi 3 Aralık Çarşamba günü ikinci oturumu gerçekleştirecek. 

HABER: ELİF DİKBAŞ


 


 


 

Son Güncelleme: 01.12.2021 15:09
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner12

banner13


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/mavidid1/public_html/index.php on line 344